Komentáre

Humenné potvrdilo úlohu favorita

Volejbalisti Humenného potvrdili rolu favorita bez ťažkostí. Prvé dva sety mali jednoznačný priebeh a hostia vyhrali bez väčšieho zaváhania. V treťom sete sa domácim darilo držať s hosťami krok, dotiahli na 17:17, ale hostia si výhru v sete i celom zápase bez zdramatizovania udržali. V tomto zápase sa jednoznačne presadil favorit.

Radoslav Škvarek, tréner Košíc: “Humenné potvrdilo úlohu favorita.”

Richard Vlkolinský, tréner Humenného: “Čo mám povedať – boli sme vo všetkom lepší – na útoku, na príjme, na servise.”

VK KDS Šport Košice – ŠK Chemes Humenné 0:3 (-15, -10, -21) - štatistika
71 min, rozhodovali: Servický a Höger, 250 divákov
Košice: Maroš Sopko 2, Vokál 6, Savio 5, Škvarek 3, R. Németh 7, Kríž 8, libero Haky (Tokár 0, Gurňák 0, Nagy 0). Hrajúci tréner: R. Škvarek.
Humenné: Soták 2, Mlynarčík 18, Javorčík 8, Mizerák 1, Kašper 9, Jakubov 11, libero Boldy (Bališin 1, Pavelka 0). Tréner: R. Vlkolinský.